Bleach - Rukias Soul Glove

#1 2011-08-08 15:34:50

Yo Asakura

Administrator

Punktów :   
Rasa: Shinigami
Zanpaktou: Kage no Senshi

Kage no Senshi (Yoh Asakura)

Imię Zanpakutou/Łuku/Lalki: Kage no Senshi
Wygląd w formie zapieczętowanej:
Sztylet] - Zwany Kage i Czarna Katana - Zwana Senshi

Shi-Kai


Słowa uwolnienia pierwszej formy broni:
Przykładam sztylet asasyna do taszki (Początek Klingi) i macham sztyletem do przodu wymawiając "Faitingu kage no senshi" (Walczmy Wojowniczki Cienia)
Wygląd w Shikai:
Na mojej prawej ręce pojawia się tarcza (Biała lub Czarna) która jest przymocowana pasami do mojego przedramienia, katana i tarcza zapalają się (Białą lub Czarną) aurą reiatsu (Która może podtrzymywać moją broń).
Statystyki, jakie daje nam pierwsze uwolnienie:
+3 do Siła
+3 do Wytrzymałości
+ 4000 Reiatsu
- 4000 Reiatsu
Właściwości broni:
Gdy aura dotknie martwej istoty wsysa jego energię duchową a potem przemienia ją w Siłę lub Wytrzymałość (500 rei za jeden punkt), lub sam mogę przelać do środka trochę energii duchowej

Techniki:
-Shadōburēdo (Ostrza Cieni) - Wytwarza mi ostrza które mogą posiadać rączki lub nie, ta umiejętności posiada taktyki które pozwalają tworzyć szybko dany rodzaj broni (Za każde 60 cm. ostrza 300 reiatsu[5 reiatsu za 1 cm]) :
+do nazwy dodaje się Sho-Kunai - Wytwarza w tarczy dwanaście kunai o długości 10 cm (Rękojeść + 5 cm) = 900 Reiatsu
Statystyki:
Szybkość: Moja + 10 (Są lekkie), Siła: Moja + 1/2 szybkości (Rozpędzenie broni), Wytrzymałość: Moja
+do nazwy dodaje się Katana - Wytwarza w tarczy jedną katanę o długości 60 centymetrów (Rękojeść + 20 cm) = 400 Reiatsu (Te same statystyki co ja)
+do nazwy dodaje się Shadōrain (Lina Cienia) - Wytwarza w tarczy długą linę (2 Metry z 60 cm, ostrza), która ma moją wytrzymałość = 300 Reiatsu
+do nazwy dodaje się Han'i (Wachlaż) - Wytwarza 24 ostrza o połowie szerokości(Więc 900 Reiatsu) i złączone 10 metrami lini cienia (Wygląda jak jedwab + 1500 reiatsu) = Koszt 2400 reiatsu | Siła ostrzA = Moja | Wytrzymałość linka ma moją wytrzymałość
-Shadōdasuto (Pył cienia) - Wytwarza w tarczy pojemnik (Nie Określony kształt ale zazwyczaj Fiolka), która ma w sobie gaz pod ciśnieniem (Czarny Dym), który po uwolnieniu przyciąga wzrok przeciwnika na pięć sekund (1 Post) przez co przeciwnik nie jest w stanie się ruszyć (Chyba że posiada statystykę Poziom Reiatsu 3 x wyższą ode mnie), Reiatsu: 600
-Shīrudodōmu (Kopuła Tarcz) - Wytwarza wokół mnie kopułę tarcz która jest wokół mnie, wewnątrz mogę zrobić dwa kroki i mogę stać normalnie
Statystyki:
Szybkość pojawienia się ich: 2 x Ja (Brak ataku), Wytrzymałość Łuski (Kopuła tarcz składa się z Łusek [Scutum]) = Moja wytrzymałość + 1/2 mojej wytrzymałości, Złącza = 2 x moja wytrzymałość, Reiatsu: 5000
-Shi no kage (Cień Śmierci) - Najgorszy atak Kage no Senshi, wytwarza krwawiący sztylet który można rzucić do nóg przeciwnika lub wbić sobie w ramię (Aż do szpiku kostnego) i wbić w ziemie. Po wbiciu się w ziemie (Bez krwi właściciela) pojawiają się ostrza z każdej strony (R=2,5 Metra) które masakrują osobę w wewnątrz, jeśli zostaje wbite w ziemie z krwią to wyskakuje dopiero wtedy gdy zauważy przeciwnika, nie może uczynić właścicielowi krzywdy
Statystyki:
Szybkość lotu do ziemi (Sztyletu): 1/2 mojej szybkości, Siła ataku jednej z pokazującej się broni= Moja, szybkość pojawiania się ostrzy = 2 x moja, Reiatsu: 10 000
-Ideguchi kūki o mochiage - Unosi wybraną przez ze mnie broń i pozwala mi nimi kierować albo zażyczyć sobie czegoś [Sztylet = 50 rei, Krótki Miecz = 200   Miecz = 600 rei] = Limit w zależności od Hakudy
-Początkujący = 120 broni
-Zaawansowany = 240 broni
-Ekspert - 480 broni
-Mistrz - 1060 broni
-ArcyMistrz 2120


Ban-Kai




Słowa uwolnienia drugiej formy broni + Wygląd:
Krzyżuje miecze wymawiając "Kagemusha" (Wojowniczka Cienia), w górę wystrzeliwuje czarny dym zasłaniając całe pole na okręg 50 metrów, ja trzymam w ręku jedno metrowy miecz, całe ostrze zbudowane jest z cząstek duchowej energii, wszystko jest w kolorze czarnym (Mogę ewentualnie zmienić na biały)
Statystyki, jakie daje nam drugie uwolnienie:
+ 9 do Ataku
+ to co w Shi-Kai
+ 9000 reiatsu (razem z Shi-Kai)
- 9000 Reiatsu
Właściwości broni:
Pod Jelcem znajdują się dwa rogi które wsysają 2000 energii duchowej na róg przez co za każde 500 reiatsu które znajdzie się w mieczu dodaje mi +1 do ataku, zabijanie istot też działa
Techniki:
-Shadōburēdo (Ostrza Cieni) - Wytwarza mi ostrza które mogą posiadać rączki lub nie, ta umiejętności posiada taktyki które pozwalają tworzyć szybko dany rodzaj broni (Za każde 60 cm. ostrza 300 reiatsu[5 reiatsu za 1 cm]) :
+do nazwy dodaje się Sho-Kunai - Wytwarza w tarczy dwanaście kunai o długości 10 cm (Rękojeść + 5 cm) = 900 Reiatsu
Statystyki:
Szybkość: Moja + 20 (Są lekkie), Siła: Moja + Szybkości (Rozpędzenie broni), Wytrzymałość: 2 x Moja
+do nazwy dodaje się Katana - Wytwarza w tarczy jedną katanę o długości 60 centymetrów (Rękojeść + 20 cm) = 400 Reiatsu (Te same statystyki co ja)
+do nazwy dodaje się Shadōrain (Lina Cienia) - Wytwarza w tarczy długą linę (2 Metry z 60 cm, ostrza), która mają 2 x moja wytrzymałość = 300 Reiatsu
-Shadōdasuto (Pył cienia) - Wytwarza w tarczy pojemnik (Nie Określony kształt ale zazwyczaj Fiolka), która ma w sobie gaz pod ciśnieniem (Czarny Dym), który po uwolnieniu przyciąga wzrok przeciwnika na dziesięc sekund (2 Posty) przez co przeciwnik nie jest w stanie się ruszyć (Chyba że posiada statystykę Poziom Reiatsu 5 x wyższą ode mnie), Reiatsu: 600
-Shīrudodōmu (Kopuła Tarcz) - Wytwarza wokół mnie kopułę tarcz która jest wokół mnie, wewnątrz mogę zrobić dwa kroki i mogę stać normalnie
Statystyki:
Szybkość pojawienia się ich: 3 x Ja (Brak ataku), Wytrzymałość Łuski (Kopuła tarcz składa się z Łusek [Scutum]) = Moja wytrzymałość x 2, Złącza = 4 x moja wytrzymałość, Reiatsu: 10000
-Ideguchi kūki o mochiage - Unosi wybraną przez ze mnie broń i pozwala mi nimi kierować albo zażyczyć sobie czegoś [300 reiatsu za 60 cm. ostrza] = 2 x Limit
-Shi no kage (Cień Śmierci) - Najgorszy atak Kage no Senshi, wytwarza krwawiący sztylet który można rzucić do nóg przeciwnika lub wbić sobie w ramię (Aż do szpiku kostnego) i wbić w ziemie. Po wbiciu się w ziemie (Bez krwi właściciela) pojawiają się ostrza z każdej strony (R=2,5 Metra) które masakrują osobę w wewnątrz, jeśli zostaje wbite w ziemie z krwią to wyskakuje dopiero wtedy gdy zauważy przeciwnika, nie może uczynić właścicielowi krzywdy
Statystyki:
Szybkość lotu do ziemi (Sztyletu): moja szybkości, Siła ataku jednej z pokazującej się broni= Moja + 1/2 ataku, szybkość pojawiania się ostrzy = 23 x moja, Reiatsu: 25 000
Henkō suru basho - Zamiana Miejsc - Technika do wyuczenia jest możliwa dopiero przy Mistrzowie w Hakudzie i Zanjutsu (75 %) + Wymus oduczenia się dwóch ataków w Ban-Kai'u - Tarcza Samuraja i Doładowujący atak
Technika najsilniejsza i najgroźniejsza w Ban-Kai Yo Asakury, powoduje zamianę miejsc dzięki której ciało Yo i on sam znikają a na ich miejsce pojawia się
Kagemusha. Rany się niwelują (W końcu idzie o zamianę miejsc), techniki w tej zmianie się
zmieniają i zeruje się koszt ich użycia ze względu na sumę władowania w te technikę reiatsu. Więc tak:
--Shadōburēdo  -Wybrane przez mnie ostrza wybuchają i zmieniają się w pył, każde ostrze zadaje te same obrażenia i wielkość obrażeń
--Shadōdasuto - Dym wybucha od razu po wypowiedzeniu słów i zatrzymuje wzrok na osiem sekund (Przez co nie można się ruszać), a dym opada po dziesięciu turach
--Sākuruburēdo - Wyrastają tam gdzie życzy sobie Kagemusha, wystarczy że dotknie ziemi mieczem i wypowie te słowa
Moje statystyki x 3
Przez 7 dni jestem w 100 % pozbawiony Reiatsu
Koszt: Całe Reiatsu (minimum 80 Tysięcy)
Materialna forma Zanpakutou (tylko dla Shinigami):


http://onepiece.com.pl/Quiz/Zoro.png

Offline

 

SoulOfNinja toplista pbfów

Toplista gier PBF PBF - Toplista gier PBF The Best of PBF
Best PBF The Best Of PBF - Play By Forum Toplista
Tekst
pbf.toplista.eu


Administratorzy
Akage Kurosaki
Kikaszi
Otto Kuchiki

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bleachfani.pun.pl www.nietykalnitag.pun.pl www.pokemon-green.pun.pl www.pomorskiotsii.pun.pl www.hooligansots.pun.pl