Bleach - Rukias Soul Glove

#1 2012-03-17 22:46:22

Yare

Administrator

Punktów :   
Rasa: Hollow

Yare - Wygląd Hollowa

Imię Hollowa: Yare

Wygląd: Czego można oczekiwać od wyglądu Pustego? Ano oczywiście słodkiego, puchatego misiaczka. Jak można by w ogóle pomyśleć, że tak urocza istota może być zła? No a pożeranie ludzkich dusz to już inna sprawa. Jestem smoczym Hollowem. W pozycji stojącej mierzę ok 5 metrów. Nie posiadam łusek, ani nawet jakiejkolwiek skóry. Moje mięśnie i ścięgna są wyeksponowane dla widoku publicznego. Skrzydła są wprawdzie odrobinę dziurawe, ale umożliwiają mi latanie. Ogon to tak naprawdę odsłonięta, kolczasta kość, którą mogę zadać cios lub nabić na nią przeciwnika. Nie może oczywiście zabraknąć ostrych, smoczych pazurów oraz eleganckiego szeregu szpiczastych zębów. Kształt głowy nie jest typowy dla smoków. Prosta, gładka maska obejmuje jedynie moją głowę, żuchwa jest odsłonięta. *MÓJ WYGLĄD BEZ MASKI*

Statystyki dodatkowe:
+3 siła, +3 szybkość

Umiejętności:

Congelar Fuego – jak na smoczego Hollowa przystało, zieję z ust wielkim strumieniem ognia, który zamraża mojego przeciwnika, jeśli jego siła jest mniejsza od mojej. Jeśli jest równa bądź większa, obniża jego szybkość o 3 na okres 3 postów. Jeśli posiada 2 razy więcej siły ode mnie, technika nie działa.
Koszt reiatsu: 500

Desesperante  Fuego – wystrzeliwuję z pyska kulę ognia o kolorze mojego reiatsu (posiada ona moją szybkość i siłę). Jeśli trafi przeciwnika, nie zadaje mu ona natychmiastowych obrażeń. Zamiast tego podpala go i przez 3 posty stopniowo rani powodując przez ten czas dokuczliwy ból. Kiedy już kogoś podpalę, ognia nie da się w żaden sposób ugasić.
Koszt reiatsu: 300

Sangre Restablecimiento – pozwala mi zamienić reiatsu na krew, którą utraciłem podczas walki. Podczas jednej walki nie mogę uzupełnić więcej niż 8 litrów krwi (czyli tyle, ile zawiera moje ciało).
Koszt reiatsu: 1 za każdy 1ml krwi


http://img6.imagebanana.com/img/bkdxpgxj/sicksygna.png

Offline

 

#2 2012-03-17 22:51:07

Akage Kurosaki

Administrator

Punktów :   
Rasa: Shinigami
Zanpaktou: Zangetsu

Re: Yare - Wygląd Hollowa

Akcept.


http://img441.imageshack.us/img441/7849/ichigobankaisignatureby.png

Offline

 

SoulOfNinja toplista pbfów

Toplista gier PBF PBF - Toplista gier PBF The Best of PBF
Best PBF The Best Of PBF - Play By Forum Toplista
Tekst
pbf.toplista.eu


Administratorzy
Akage Kurosaki
Kikaszi
Otto Kuchiki

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gsm-java.pun.pl www.grupa-3.pun.pl www.czpim.pun.pl www.technologia.pun.pl www.horse.pun.pl