Bleach - Rukias Soul Glove

#1 2012-03-13 21:24:22

 Yashi

Shinigami

Punktów :   
Rasa: Shinigami
Zanpaktou: Jantaima

Zanpakuto - Jantaima

Jantaima (wymyślone nic nie znaczy):
Shikai- Uwalniana słowami "Assassinate Jantaima"(Zamorduj Jantaima) to broń którym można szybko ciąć,ma postać długiego,cieńkiego miecza obosiecznego, dzierżonego w 1 ręce. Ofiara nie może wydać z siebie dźwięku po jej cięciu. (Zanpakuto jest płci żeńskiej) [wykorzystane ze starej pracy na innym forum, daje +3 siły,+5 szybkości,+4000 reiatsu]

Umiejętności w tej formie:


Skok[150 reiatsu] - Miecz zakrzywia przestrzeń. Przeciwnikowi wydaje się,że Yashi stoi przed nim, gdy on tak naprawdę jest się za nim.
Nieświadomość[200 rei] - Miecz zmienia się w gaz (prawie niewidoczny, razem z rękojeścią). Yashi steruje nią za pomocą ręki. Dym sprawia, że przeciwnik traci rachubę czasu. Wszystko co widzi i czuje zostaje opóźnione w gigantycznym stopniu. (1 sekunda to 100 000 lat)
Promienista Tarcza[500 rei + 250 za utrzymanie] - Dookoła właściciela powstaje tarcza ze skompresowanych promieni światła. Przeciwnicy muszą walczyć  "na oślep", z zamkniętymi oczami , albo zostaną oślepieni do czasu, aż postanowię zniszczyć tarczę (Na mnie efekt nie działa). Tarcza ta ukrywa moje reiatsu, przez co jestem w niej również niewykrywalny. Gdy dla innych tarcza ma kształt białej kuli, ale ja widzę przez nią, jakby jej nie było. Jej efekt nie może być łączony z żadną inną osłoną.

                                                                                                                                                                                         

Bankai[+10 szybkości, +5 siły, +10000 reiatsu] - uwalniany słowami "Unobserved Assassin Jantaima" Broń podwaja się, wydzielając z siebie szary ulotny gaz będący trucizną. Na plecach właściciela pojawia się rysunek przypominający Zanpakuto w formie ludzkiej. Jego górna część ubrania znika.

Spoiler:

http://fc04.deviantart.com/fs51/f/2009/261/1/c/Zoya_from_The_Trine_by_jaqb19.jpg

Podczas walki napełnia się on wraz z wdychaniem przez przeciwnika gazu. Gdy napełni się, przejmuje kontrolę nad ciałem przeciwnika.


Umiejętności w tej formie:


Skok[wyżej] - Miecze zakrzywiają przestrzeń. Przeciwnikowi wydaje się,że Yashi stoi przed nim, gdy on tak naprawdę jest się za nim.
Nieświadomość[wyżej] - Miecz (lub oba- zależy od woli) zmienia się w gaz (prawie niewidoczny, razem z rękojeścią)Dym sprawia, że przeciwnik traci rachubę czasu. Wszystko co widzi i czuje zostaje opóźnione w gigantycznym stopniu(1 sekunda to 1 000 000 lat [ulepszenie umki]).
SuperSzybkość(pasywna)- Właściciel w tej formie drastycznie zwiększa swoją prędkość [przy słowie "Bankai"]
MegaCięcie[koszt 150 reiatsu] -Miecze zmieniają się w 1 ogromny (nie zmienia to jednak jego wagi i prędkości) co umożliwia zadanie przeciwnikowi cięcia przez całe ciało.
Przejęcie kontroli(pasywne)  - opisane wyżej
Promienista Tarcza[500 rei + 250 za utrzymanie] - Dookoła właściciela powstaje tarcza ze skompresowanych promieni światła. Przeciwnicy muszą walczyć  "na oślep", z zamkniętymi oczami , albo zostaną oślepieni do czasu, aż postanowię zniszczyć tarczę (Na mnie efekt nie działa). Gdy dla innych tarcza ma kształt białej kuli, ale ja widzę przez nią, jakby jej nie było. Jej efekt nie może być łączony z żadną inną osłoną.

Ostatnio edytowany przez Yashi (2012-03-26 17:41:09)


http://i1222.photobucket.com/albums/dd492/xrinku111/Hitsugaya.png

Offline

 

SoulOfNinja toplista pbfów

Toplista gier PBF PBF - Toplista gier PBF The Best of PBF
Best PBF The Best Of PBF - Play By Forum Toplista
Tekst
pbf.toplista.eu


Administratorzy
Akage Kurosaki
Kikaszi
Otto Kuchiki

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.actbg.pun.pl www.copy4general.pun.pl www.pierwszae.pun.pl www.dsm.pun.pl www.shippuuden-fani.pun.pl